Menu
Sepetim

Merak Ettikleriniz?

Yardım

Ürünün teslimat süresi  10-15 - 15-20 gün etiketli ürünler kıbrıs - azerbeycan - BAE birleşik arap emirlikleri depolarımızdan kargolanmaktadır.ürün etiketlerin de yer alan süreler değişiklik göstermekte olup daha erken veya daha geçte teslim olabilmektedir.Lütfen bu süreleri gözönünde bulundurarak satın alma işlemini gerçekleştiriniz.

E-ticaret sitemiz 2014 yılından bugüne hizmet vermektedir.

ETBİS (Türkiye Cumhuriyeti elektronik ticaret bilgi sistemine) KAYITLIDIR.Kontrol etmek için tıklayınız...

Banka kredi kartı hizmetlerimizde 7 yıldır hiç bir sorun yaşanmamıştır.

İade değişim işlemleri sorunsuz bir şekilde devam etmektedir.

www.kartus-cu.com adresimiz SSL 256 bit sertifikalıdır.

Firmamıızn en büyük özelliği bu işten anlayan 15 yıllık tecrübeli personeli olması..

ve satılan her ürünü mutlaka önceden test ederek çalışan sorunsuz ürün bularak satmasıdır.

Sitemizde gördüğünüz tüm ürünlerin numunelerini önce test ediyor sağlıklı ve sorunsuz olanları müşterimize satmayı tercih ediyoruz

Bizden aldığınız bir çok ürünün %95-99 arasında kesin çalışma garantisi vardır.

Bir çok ürünün kargo aşaması  / ürünün kendine ait videosu / faturası / test edilip çalıştığı / kanıtlanarak gönderilmektedir.

 

Kredi kartı / Havale / Eft / gibi bir çok ödeme yöntemi kullanmaktayız.
Firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması Sendeo kargodur.
Saat 16:00 dan önce verilen tüm siparişler  aynı gün kargolanmaktadır.Ürün etiketinde görünen 3-5 10-15 15-20 gün aralıklarında olan ürünler etiketde belirtilen sürede teslim edilir

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan

teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde iade edebilirsiniz.

Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.


6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri 

Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler


Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, hızla bozulan ve son kullanma tarihi geçen mal/hizmetler, tek kullanımlık mal/hizmetler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit ve benzeri) ile kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.


Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir.

İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İadesi yapılacak olan ürünler, kartus-cu.com'un siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır.

Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 14 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır.

Sipariş oluşturmanız için üye olmanız gerekli değil.Ancak sipariş oluşturduğunuz mail adresinizin geçerli ve kullandığınız bir mail adresi olması gereklidir.Sipariş detaylarınız ödeme detaylarınız bu mail adresine gönderileceği için Misafir alışverişi oluşturken mutlaka kullandığınız bir e-mail adresi olmasına dikkat ediniz.