Menu
Sepetim

Sık sorulan sorular


Siparişinizi tamamladığınız zaman yaklaşık olarak 15-20 dk. içerisinde kayıtlı e-mail hesabınıza otomatik olarak konfirmasyon e-mail i yönlendirilecektir..
 
 
Online magazamızdan aldığınız ürünü herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde, 14 gün içerisinde içerisinde ürünü iade etme hakkınız bulunmaktadır. Ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünle ilgili problemi fatura arka yüzünde bulunan formda belirtmek suretiyle, ürünü faturasıyla birlikte imzalı bir şekilde kargo aracılığı ile gönderebilirsiniz .
 
Türkiye sınırları içerisinde kargo ücreti KDV dahil 60TL dir Kıbrıs’a kargo gönderimi yoktur..
 
Teslimat süresi ürün etiketlerinde detaylı olarak gösterilmektedir..Etiketde görünmeyen ürünler 1-3 iş günü içinde teslim edilir
 
Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün incelemeden kabul onayını aldıktan sonra, ödeme şeklinize sadık kalınarak paranız iade edilecektir. Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz, taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak kartınıza iade edilir. Ödemenizi debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza havale yoluyla iade edilir. Ödemenizi sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz, yine tek çekim olarak işleminiz kartınıza iade edilir. İade işlemleri, paket teslim edildikten sonra yaklaşık 7 iş günü içerisinde yapılır..
 
Ne yazık ki siparişiniz onaylandıktan sonra siparişinizin bir kısmı ya da tamamı ile ilgili değişiklik yapamıyoruz..
 
Login durumdayken "Hesap Bilgileri" seçeneğinden siparişinizi bulabilirsiniz. "Siparişimi izle" linki üzerinden siparişinizin takibini yapabilirsiniz.
 
Siparişinizi teslim etmek için kargo tarafından adrese 1 kez uğrama yapılıyor, evde olunmadığı takdirde bilgi sms’i atılıyor, paket şubeye götürülüyor, eğer 3 iş günü içerisinde şubeden teslim alınmaz ise iade süreci başlatılıyor.
 
Evet sitemizde yayınlanan ürünler güncel ürünlerdir...
 
Şuan için hediye paketi seçeneğimiz mevcut değildir.