Menu
Sepetim

İade ve değişim politikası

 • İade ve değişim politikası

 • 1. kartus-cu.com dan satın alınan 2 ci el yazıcılar yazıcı yedek parçaları bu ürünler test edilerek gönderilir.2 ci el ürünlerin iadesi yoktur
 • 2. kartus-cu.com dan satın alınan Kartuş setleri baskı kafaları ve paketinden açıldıktan sonra tekrar satılabilir özelliğini kaybeden tüm ürünlerin İadesi yoktur.
 • Kullanıcının yapması gerekenler : Satın almış olduğunuz ürünler yazıcı sarf malzemesi grubunda ise bu ürünler kutusu açıldıktan sonra tekrar satılabilirliğini kaybetmektedir bu nedenle bu ürünlerin iadesi yoktur.Bunların dışında satın almış olduğunuz ürünler için 14 gün içinde iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Ayrıca iade & Değişim talebinizin daha çabuk işleme alınması için 0 535 322 60 54 numaralı telefondan bizimle irtibata geçmeniz ,işlemlerinizi daha hızlı çözüme ulaşacaktır..

  • Geri ödeme hakkında

  • Kutusu açılmamış zarar görmemiş (kullanılmamış denenmemiş) olduğu tespit edilen ürünleri 14 gün içinde tarafımıza iade gönderebilirsiniz.İade işlemi kontrolu 3- iş günü sürmektedir kontrol sonunda iade işleminiz onaylanır onaylanmaz 2 iş günü içerisinde para iadeniz tarafınıza yapılır..
  • Tüm iade göndereceğiniz ürünleri Mesai saatleri içinde ve haftanın 6 günü iade işlemlerinizi yurtiçi kargo ile gönderebilirsiniz...
  • İade işleminizin onay alması durumunda iade ücreti 2 iş günü içerisinde tamamlanır..Ödemeyi yapmış olduğunuz kanal ile paranız tarafınıza iade edillir.

  İade ve değişim yapılacak ürünleri anlaşmalı kargo ile ücretisz olarak bize gönderebilirsiniz.

  Lütfen iade değişim işleminden önce size verilecek olan kargo kodu ile gönderim yapınız.Anlaşmalı kargomuz haricindeki iadeler kabul edilmemektedir.


  İade ve değişim gönderebileceğiniz adres bilgilerimiz


  Firma Bilgileri

  Adres: Şekerhane, Fakılar Sk. dr gani gür işhanı kat 1 no 109, 07400 Alanya/Antalya
  Tel: 0 535 322 60 54
  Whatsapp: 0 535 322 60 54
  e-mail: destek@kartus-cu.com
  Vergi No: 4200134326
  Mersis no :1309303076200015