Menu
Sepetim

Hp 8610 8620 Muadil Kolay Dolan Kartuş Seti Dolu

Hp 8610 8620 Muadil Kolay Dolan Kartuş Seti Dolu
 • Stok durumu: Stokda var
 • Model: Muadil Hp 950 951xl Kolay Dolum Kartuş
 • Stok Kodu: indirimvarstore399
1.440,00TL
Vergiler Hariç: 1.200,00TL

Havale ile verilen siparişlerde %3 indirim uygulanır.

1500.00 TL Üzeri siparişlerde Kargo ücretsizdir.

1500.00 TL Altındaki siparişlerde Kargo bedeli 60.00 TL dir


Ödeme seçenekleri

Satın almış olduğunuz tüm ürünler garanti kapsamındadır. Sanal mağazamızda satışa sunulan ürünler ithalatçı firmaların garantisindedir. www.kartus-cu.com satış öncesi ve satış sonrası müşterilerine yoğunluğa göre whatsapp üzerinden teknik destek vermeye devam eder. %100 Müşteri memnunniyeti anlayışımız ile daima yanınızdayız!

Hp 8610 8620 muadil Kolay Dolan Kartuş Seti Dolu

Bu kartuşlar şeffaftır tıpasından açılarak tekrar dolum yapılabilir özelliktedir.

Hp 8610 8620 muadil kolay dolan kartuş seti dolu

Hp 950 951xl Muadil Kolay Dolum Kartuşu 4 Renk

4 Adet Oto Reset dolan Kartuş 

Muadil Yazıcılar
Hp Officejet Pro 251dw Yazıcı
Hp Officejet Pro 276dw Çok İşlevli Yazıcı
Hp Officejet Pro 8100 Eprinter
Hp Officejet Pro 8600 Plus E-all-in-one Yazıcı
Hp Officejet Pro 251dw Yazıcı(cv136a)
Hp Officejet Pro 276dw Çok İşlevli Yazıcı(cr770a)
Hp Officejet Pro 8100 Eprinter(cm752a)
Hp Officejet Pro 8600 Plus E-all-in-one Yazıcı(cm750a)
Hp Officejet Pro 8600 E-all-in-one Yazıcı
Hp Officejet Pro 8610 E-all-in-one Yazıcı
Hp Officejet Pro 8620 E-all-in-one Yazıcı
Hp Officejet Pro 8600 E-all-in-one Yazıcı(cm749a)
Hp Officejet Pro 8610 E-all-in-one Yazıcı(a7f64a)
Hp Officejet Pro 8620 E-all-in-one Yazıcı(a7f65a)

Kolay Dolum Tıpasını Açarak Kolayca Dolum Yapabilirsiniz
Kartuşlar Oto Reset Çiplidir Mürekkepler Bitmeden Dolum Yapınız
Kartuşlar Full Dolu Olarak Gönderilecektir

Hp 8610 8620 Muadil Kolay Dolan Kartuş Seti Dolu

Hp 8610 8620 Muadil Kolay Dolan Kartuş Seti Dolu

Hp 8610 8620 Muadil Kolay Dolan Kartuş Seti Dolu

 • Garanti Şartları:

   

  1. Ürünlerde fabrikasyon hata olması durumunda garanti kapsamında olarak değerlendirilir ve garanti süresi ürünün kullanıcı/müşteri tarafından teslim alındığı tarihten itibaren başlar. Garanti kapsamındaki hizmetler firmamızın teknik departmanı tarafından sağlanmaktadır.

   

  2. Ürün'ün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

   

  3. Bu garanti aşağıda sayılan durumlarda geçersiz olur. -

  1- Arızanın doğrudan malzeme hatası, kalitesiz tasarım ya da işçilik nedeni ile meydana gelmemesi durumunda. -

  2- Ürünün tahrip edilmiş olması durumunda.

  3- Ürünün orjinal paketi açılmış ve iade edildğinde tekrar satılamaz durumda olması.

  4- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER: 

  ALICI'nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI'ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir.

  22.Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir. 

 • İade Değişim Garanti Şartlarımız:

 • 1.-  2 ci el yazıcılar, yazıcı yedek parçaları,Açılmış mürekkep setleri , baskı kafaları muadil toner ve kartuşlar,kutusu açılmış denenmiş test edilmiş 
 • ürünlerin iadesi yoktur.

 • 2. Kartuş setleri baskı kafaları ve paketinden açıldıktan sonra tekrar satılabilir özelliğini kaybeden tüm ürünlerin İadesi yoktur.

 • Kullanıcının yapması gerekenler : Satın almış olduğunuz ürünler yazıcı sarf malzemesi grubunda ise bu ürünler kanunen kutusu açıldıktan sonra tekrar satılabilirliğini kaybetmektedir bu nedenle bu ürünlerin iadesi yoktur.Bunların dışında satın almış olduğunuz ürünler için 0 242 513 63 60 numaralı telefondan bizimle irtibata geçmeniz durumunda işlemleriniz daha hızlı çözüme ulaşacaktır..

 • Hangi durumlarda iade ve geri ödeme sunuyoruz: Kutusu açılmamış zarar görmemiş (kullanılmamış denenmemiş) olduğu tespit edilen ürünleri tarafımıza iade gönderebilirsiniz.İade işlemi kontrolu 3- iş günü sürmektedir kontrol sonunda iade işleminiz onaylanır onaylanmaz 2 iş günü içerisinde para iadeniz tarafınıza yapılır..
 • İadeleri kabul ettiğimiz zaman dilimi ; Tüm iade göndereceğiniz ürünleri Mesai saatleri içinde ve haftanın 6 günü iade işlemlerinizi yurtiçi kargo ile gönderebilirsiniz...

 • Kullanıcının geri ödeme alabileceği zaman: İade işleminizin onay alması durumunda iade ücreti 2 iş günü içerisinde tamamlanır..Ödemeyi yapmış olduğunuz kanal ile paranız tarafınıza iade edillir.

İade ve değişim yapılacak ürünleri gönderebileceğiniz adres bilgilerimiz


Firma kartus-cu.com

ADI/UNVANI: Kartus-cu online alışveriş

Adres : Şekerhane mah sinanoğlu sok dr gani gür işhanı kat 1 no 109 Antalya/Alanya

E-POSTA: destek@kartus-cu.com

TEL: 0 242 513 63 60 FAKS: 0 242 513 29 50

Ürünün teslimat süresi  10-15 - 15-20 gün etiketli ürünler kıbrıs - azerbeycan - BAE birleşik arap emirlikleri depolarımızdan kargolanmaktadır.ürün etiketlerin de yer alan süreler değişiklik göstermekte olup daha erken veya daha geçte teslim olabilmektedir.Lütfen bu süreleri gözönünde bulundurarak satın alma işlemini gerçekleştiriniz.

kartus-cu.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım,

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden kartus-cu.com'dan sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı,

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. kartus-cu.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

 

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik,yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız,

Kargo firmasının görevi kartus-cu.com'dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.