Kategoriler

Samsung CLX-3305FN Renkli Lazer Yazıcı Tarayıcı/Fotokopi Fax A4 2.EL

Samsung CLX-3305FN Renkli Lazer Yazıcı Tarayıcı/Fotokopi Fax A4 2.EL

100 tl üzeri siparişlerde ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı

Ürün Kodu: Samsung CLX-3305FN 2.elRenkli Lazer Yazıcı
Stok Durumu: Tükendi
Kdv Dahil: 1.416,00TL KDV Hariç: 1.200,00TL
Miktar: Satın Al
0 yorum  0 yorum  •  Yorum Yap

 

 

 • kartus-cu.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.
 • Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada özellikle ödeme kısmında tarayıcınızın sol üstünde https://kartus-cu.com olarak görünür,
 • Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.
 • Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.
 • SSL Güvenlik Sertifikası, McAfee Secure/PCI Compliance ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

kartus-cu.com’dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım,

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden kartus-cu.com’dan sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı,

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. kartus-cu.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

 

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik,yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız,

Kargo firmasının görevi kartus-cu.com’dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir.

İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İadesi yapılacak olan ürünler, kartus-cu.com'un siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır.

Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır.

Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

 

 

 

Güvenli alışveriş nasıl sağlanır? 

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresi kartus-cu.com'dasınız.                              
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.
SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

SSL Güvenlik Sertifikası
kartus-cu.com' SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı GlobalSign SSL Sertifikası kullanmaktadır. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, kartus-cu.com'da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti. 

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. 
Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir. 
Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. 
kartus-cu.com''dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
3D Secure ödeme sistemi ile kartınızın şifresini ve size özel olan bilgileri bilmeyen bir kişi alışveriş yapamaz.


 

Tüm kapıda ödeme ile sipariş verilen ürünler PTT kargo ile gönderilmektedir
Ptt yetkilisi size siparişinizi teslim ettiğinde, faturanızı kapıda ödeyin. 
Kapıda ödeme seçeneğini kullanarak, ödemenizi sipariş tesliminde yetkili PTT görevlisine yapabilirsiniz. 
Yalnızca nakit ödeme kabul edilmektedir. Kredi kartı ya da banka kartıyla ödeme mümkün değildir.
Kapıda ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde fatura tutarınıza 15,00 TL ek ücret eklenmektedir.
Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir PTT kargo ile gönderimi yapıldıgı için teslimat süresi 3-5 gün arasındadır
Lütfen fatura tutarını teslimat sırasında PTT yetkisine nakit olarak ödeyin 
Satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, ürünün geri ödemesini yapabilmemiz için banka bilgilerinizi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. 
Bunun için destek@kartus-cu.com e-mail adresinden Müşteri Hizmetleri'mize ulaşabilir ve müşteri temsilcimize banka bilgilerinizi iletebilirsiniz. 

Samsung CLX-3305FN Renkli Lazer Yazıcı Tarayıcı/Fotokopi Fax A4

ÜCRETSİZ KARGO STOKDAN AYNI GÜN KARGO

Yazıcı çok temiz sıfır gibidir az kullanılmıştır. 2. eLDİR

1 takım set muadil yeni toner üzerinde takılıdır kendi kutusu mevcut değildir standart kutu ile gönderilecektir.

ÜRÜN ÇİPSİZ ÇALIŞMAKTADIR BUDA BÜYüK BİR AVANTAJ olarak çipsiz devamlı kullanabilirsiniz.

SAMSUNG RENKLİ TONER DOLUM SETİ ALARAK KENDİNİZDE DOLDURUP KULLANABİLİRSİNİZ.

4 adet renkli toneri bulunur ve 1000 sayfa renkli çıktı verir ayrıca muadil toner seti fiyatıda çok uygundur adet fiyatı 70-75 tl civarındadır

Samsung clx 3305fn muadil toner seti SATIN ALmak için tıklayın

 

YAZICININ SAĞ KISMINDA KÜÇÜK BİR ÇATLAK VARDIR TAŞIMADAN KAYNAKLI AMA ÇOK BARİZ VE GÖZEBATAN BİR KIRIK DEĞİLDİR.resimde görüldüğü gibidir

ürüne ait video

 

SAMSUNG CLX-3305FN Renkli Lazer Yaz/Tar/Fot/FaxA4 Genel Özellikleri

 

 


 

4’ü 1 Arada Çok Fonksiyon

ECO düğmesine sadece bir kez basın ve hemen kağıt ve enerjiden tasarruf edin. 2 misli, 4 misli ve çift kat olmak üzere her sayfaya daha fazla baskı yapın. Easy Document Creator, büyük belgeleri veya diğer taranmış veya fakslanmış bilgileri dijital olarak derlemenize ve paylaştırmanıza yardım eden bir uygulamadır. Zamandan tasarruf ederek ekranda ne görüyorsanız tek bir tıklamayla yazdırın.

Kaliteli çıktıların keyfini yaşayın

Samsung’un benzersiz ReCP (Temiz Sayfalar İşleme Motoru) Teknolojisi, her çıktının mükemmel görünmesini sağlayacak şekilde renkli baskılarınızın genel kalite ve canlılığını artırır. Beyaz boşlukları ortadan kaldırmak için katı nesneler birbirinin üzerine binerken grafik ve metnin her ikisinde odağı keskinleştirir.

Polimerize toner

Yeni geliştirmiş olduğumuz polimerize toner geleneksel tonerden daha küçük ve daha tek tip partiküllere sahiptir. Bu, herhangi bir kağıt kıvrılmasının engellenmesine yardımcı olacak şekilde çıktılarınızın daha net hatlara ve daha canlı renklere sahip olacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca daha yüksek cila içeriği yalnızca görüntü parlaklığını artırmakta ve istenmeyen renk solmalarının engellenmesi sürekliliğini geliştirmektedir.

Ergonomik tasarım

Bu yazıcının yerinizi kalabalıklaştıracağı konusunda endişe etmeyin. Güzel ve kompakt tasarımı bir masanın paylaşılmasını keyifli hale getirmektedir. - Küçük Boyutlu Kaplama Alanı Sadece 40,6 x 36,2 cm boyutundaki kaplama alanıyla dünyanın en küçük renkli çok fonksiyonlu lazer yazıcılarından biridir. - Ergonomik tasarım Koyu renkli kahverengi ve buz grisi rengiyle ergonomik tasarımı modern ve zarif bir çalışma ortamı oluşturmaktadır.

Kolay kullanım

Kolay ve sezgisel çalışma için tasarlanmış olan CLX-3305FN sizin değerli zaman ve emeğinizden tasarruf etmenizi sağlar. - Tek Tuşla Eco Düğmesi ECO düğmesine sadece bir kez basın ve toner, kağıt ve enerjiden tasarruf edin. Bir yaprak üzerine birden çok sayfayı yazdırın, rengi siyah beyaz olarak değiştirin ve boş sayfaları atlayın. - Tek Dokunuşla Ekran Yazdırma Düğmesi Zamandan tasarruf ederek ekranda ne görüyorsanız tek bir tıklamayla yazdırın.

Kolay kullanım

Kolay ve sezgisel çalışma için tasarlanmış olan CLX-3305FN sizin değerli zaman ve emeğinizden tasarruf etmenizi sağlar. - Doğrudan USB Baskı Sezgisel menü ve gezinme tuşlarıyla doğrudan USB bellek çubuğundan görüntüleri ve dokümanları kolaylıkla yazdırın.

Easy Color Manager

Samsung Easy Colour Manager ile kendi renk profillerinizi oluşturun ve kullanın. Şirket logonuzun tam renklerini eşleştirin veya sadece çıktılarınıza istediğiniz özel görünümü verin.

Easy Document Creator

Easy Document Creator, size çoklu biçimlerdeki dijital belgeleri oluşturmada yardım eder ve e-posta, faks ve sosyal ağlarda olmak üzere başkalarıyla paylaşmanızı kolay hale getirir.

Kolay Çözüm desteği

Yazıcı ayrıca size daha önce hiç olmadığı kadar kolay üstün kaliteli baskılar alma kontrolünü sağlamak için tasarlanmış olan yazılım desteği sunmaktadır. - Easy Eco Driver Easy Eco Driver, size çoklu biçimlerdeki dijital belgeleri derlemede yardım eder ve sosyal ağlarda bile olmak üzere başkalarıyla paylaşmanızı kolay hale getirir.

 

Yazdırma

 

 

Hız (Siyah - Beyaz)A4 formatında 18 ppm'ye kadar (Mektup'ta 19 ppm)
Hız (Renkli)A4 formatında 4 ppm'ye kadar (Mektup'ta 4 ppm)
İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah - Beyaz)14 saniyeden daha az (Hazır Mod'dan)
İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli)26 saniyeden daha az (Hazır Mod'dan)
Çözünürlük2 400 x 600 dpi'ye kadar etkili çıktı(600 x 600 x 2 bit)
EmülasyonSPL-C (Samsung Yazıcı Dili), PCL-5c, PCL-6c, PS3, URF
Çift YüzlüManuel

 

Fotokopi

 

 

Hız (Siyah - Beyaz)A4 formatında 18 cpm'ye kadar (Mektup'ta 19 cpm)
Hız (Renkli)A4 formatında 4 cpm'ye kadar (Mektup'ta 4 cpm)
İlk Kopya Çıkış Süresi (Siyah - Beyaz)14 saniyeden az (Platen)
İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli)36 saniyeden az (Platen)
Çoklu Kopyalama1 - 99 sayfa
Fotokopi ÖzellikleriOtomatik Sığdırma Kopyalaması, N-up Kopya, Kimlik Kopyası

 

Tarama

 

 

UyumlulukTWAIN Standardı / WIA Standardı
YöntemRenkli CIS
Çözünürlük (Optik)600 x 600 dpi'ye kadar
Çözünürlük (Gelişmiş)4 800 x 4 800 dpi'ye kadar
Tarama YeriPC, USB, Uygulama

 

Faks

 

 

UyumlulukITU-T G3 / ECM
Modem Hızı33,6 Kbps
Çözünürlük300 x 300 dpi'ye kadar (Mono), 200 x 200 dpi'ye kadar (Renkli)
Bellek5 MB
Otomatik AramaVar
Faks ÖzelliğiHızlı Arama / Otomatik Yeniden Arama / Son Aranan Numarayı Arama / Ayırt Edici Zil Sesi / Arayanın Kimliği / Harici Telefon Arayüzü / Renkli Faks / Güvenli Alma

 

Kağıt Kullanımı

 

 

Giriş Kapasitesi ve Türleri150 sayfa Kaset
Çıkış Kapasitesi ve Türleri50 sayfa Arka Yüz
Ortam Boyutları76 x 152,4 mm (3" x 6") ~ 216 x 355,6 mm (8,5" x 14")
Ortam TürleriDüz Kağıt / İnce Kağıt / Bond / Ön Baskılı / Geri Dönüştürülmüş / Etiket / Kart Stroku / Pamuklu / Renkli / Parlak

 

Samsung CLX-3305FN Renkli Lazer Yazıcı/Tarayıcı/Fotokopi/FaxA4 Özellikleri

 • Baskı TürüRenkli Lazer
 • Baskı Hızı18 ppm
 • Baskı Çözünürlük2400 x 600 dpi
 • Tarama TürüMasaüstü Temaslı Görüntü Sensörü (CIS), CIS Renkli Tarayıcı, Masaüstü CIS
 • Tarama Çözünürlük600 x 600
 • Renkli TaramaVar
 • Fotokopi ÖzelliğiVar
 • Fotokopi Çözünürlük600 x 600 dpi
 • Fotokopi Adedi1 - 99 Sayfa
 • Faks ÖzelliğiVar
 • Faks Hafıza50 Sayfaya Kadar
 • Bellek128 MB
 • İşlemci533 MHz
 • Çift Taraflı BaskıManuel
 • Kağıt Kapasitesi (Giriş)150 yaprak
 • Kağıt Kapasitesi (Çıkış)50 yaprak
 • Desteklenen Kağıt Boyutu
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: