Kategoriler

HP Inkjet 415 Wi-Fi TANKLI Yazıcı

Tükendi HP Inkjet 415 Wi-Fi TANKLI Yazıcı

2-3 gün içinde kargoda

Ürün Kodu: HP Inkjet 415
Stok Durumu: Tükendi
1.003,00TL KDV Hariç: 850,00TL
Miktar: Satın Al
1 yorum  1 yorum  •  Yorum Yap

 

 

 • kartus-cu.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır.
 • Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada özellikle ödeme kısmında tarayıcınızın sol üstünde https://kartus-cu.com olarak görünür,
 • Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir.
 • Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.
 • SSL Güvenlik Sertifikası, McAfee Secure/PCI Compliance ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

kartus-cu.com’dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım,

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden kartus-cu.com’dan sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı,

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. kartus-cu.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

 

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik,yırtık ve darbeli olduğunu farkettik ne yapmalıyız,

Kargo firmasının görevi kartus-cu.com’dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir.

İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

İadesi yapılacak olan ürünler, kartus-cu.com'un siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır.

Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği taktirde ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanacaktır.

Aksi taktirde ulaşım masrafı müşterimize aittir.

 

 

 

Güvenli alışveriş nasıl sağlanır? 

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresi kartus-cu.com'dasınız.                              
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir.
SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

SSL Güvenlik Sertifikası
kartus-cu.com' SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı GlobalSign SSL Sertifikası kullanmaktadır. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, kartus-cu.com'da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti. 

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. 
Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir. 
Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. 
kartus-cu.com''dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
3D Secure ödeme sistemi ile kartınızın şifresini ve size özel olan bilgileri bilmeyen bir kişi alışveriş yapamaz.


 

Tüm kapıda ödeme ile sipariş verilen ürünler PTT kargo ile gönderilmektedir
Ptt yetkilisi size siparişinizi teslim ettiğinde, faturanızı kapıda ödeyin. 
Kapıda ödeme seçeneğini kullanarak, ödemenizi sipariş tesliminde yetkili PTT görevlisine yapabilirsiniz. 
Yalnızca nakit ödeme kabul edilmektedir. Kredi kartı ya da banka kartıyla ödeme mümkün değildir.
Kapıda ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde fatura tutarınıza 15,00 TL ek ücret eklenmektedir.
Siparişleriniz aynı gün kargoya verilir PTT kargo ile gönderimi yapıldıgı için teslimat süresi 3-5 gün arasındadır
Lütfen fatura tutarını teslimat sırasında PTT yetkisine nakit olarak ödeyin 
Satın aldığınız ürünü iade etmek isterseniz, ürünün geri ödemesini yapabilmemiz için banka bilgilerinizi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. 
Bunun için destek@kartus-cu.com e-mail adresinden Müşteri Hizmetleri'mize ulaşabilir ve müşteri temsilcimize banka bilgilerinizi iletebilirsiniz. 

HP Inkjet 415 Wi-Fi TANKLI Yazıcı​

YAZICI TANKLI SİSTEMDİR DOLUMU ÇOK KOLAYDIR

KENDİNİZ DOLDURABİLİRSİNİZ

PAKET İÇERİĞİ:
- HP ink Jet 415 Yazıcı
- 4 adet Photoink HP uyumlu mürekkepleri
-1 adet Siyah Mürekkep Hediye
- USB Kablo ve Yazıcının CD vs. tüm aparatları
 
Bu yazıcı ile birlikte orijinal HP mürekkepleri yerine Photoink marka mürekkepler gönderilmektedir.
Photoink Mürekepler Orjinal Mürekkeplere En Yakın Markadır.Lütfen buna dikkat ediniz.

Detaylı Bilgiler

  Oldukça düşük sayfa başı fiyatı ile yüksek hacimde ve kolay baskı alabilirsiniz. Sıvı dökülmesini engelleyen emin mürekkep sistemi ile 15000 sayfa siyah beyaz, 8000 sayfa renkli baskı ele geçirebilirsiniz. Her vakit daha net ve daha koyu metinler ele geçirebilirsiniz.HPözgün ve muadil mürekkepleri ile uzun ömürlü fotoğraflar basabilirsiniz. Büronuzda mükemmel görünümde olacak el duyuruları, fotoğraflar, kenarlıksız broşürler ve diğer tüm vesikaları üretebilirsiniz. Tarama ve kopyalama işlevleri ile tüm işleriniz için ihtiyacınız olan özelliklere sahip. Yüksek kaliteye sahip olan mürekkep tankı sistemiyle binlerce sayfa basabilirsiniz. 2 adet HP siyah mürekkep şişesi ile 15000 sayfa baskı alabilirsiniz. Renkli Hp mürekkep şişeleriyle ise 8000 sayfaya kadar renkli baskı ele geçirilebilir. Yüksek kaliteye sahip olan mürekkep tankı sistemi sayesinde son derece düşük sayfa başı fiyatla yüksek hacimli işler medya. Dökülmeyen ve tekrar mühürlenebilen şişeler sayesinde mürekkep tanklarını son derece kolay şekilde doldurabilirsiniz. Üstelik mürekkep düzeyini saydam mürekkep tankı sayesinde son derece kolay şekilde gözlemleyebilirsiniz. Akıllı telefon ve tablet gibi aletleriniz üzerinden de artık baskı alabilir ve tarayabilirsiniz. Akıllı aletlerinizi dolaysız olarak yazıcınıza bağlayın ve rastgele bir ağa ulaşmadan son derece kolay şekilde baskı alabilirsiniz.Baskı işlemlerinin yanı sıra tarama ve fotokopi işlerini de yerine getirebileceğiniz Photoink mürekkepli HP Inkjet 415 yazıcıyı Bitmeyen Kartuş’tan hemen satın alabilirsiniz.

 

Teknik Bilgiler

A3Yok
Air PrintYok
Baskı Kalitesi (Renkli)1200 x 4800 DPI
Baskı Kalitesi (Siyah)1200 x 1200 DPI
Baskı TürüRenkli
Bit Değeri24 Bit
Boyutlar525 x 553,5 x 256,6 mm
Dakikadaki Renkli Baskı Hızı(Max)15 Sayfa
Dakikadaki Siyah/Beyaz Baskı Hızı(Max)19 Sayfa
Dublex BaskıYok
EkranSatır LCD
Ethernet BağlantısıYok
Faks ÖzelliğiYok
Fotoğraf BaskısıVar
Fotokopi ÖzelliğiVar
Kağıt BoyutlarıA4, A6, B5
Kağıt Çıkış Kapasitesi25 Sayfa
Kağıt Giriş Kapasitesi60 Sayfa
Kart OkuyucuYok
Kartuş / Toner Adedi4
Paralel PortYok
Renkli TaramaVar
Sarf Durumu (Kutudaki)Tam Dolu Kartuş
Tarama Çözünürlüğü1200 DPI
Tarayıcı ÖzelliğiVar
Tarayıcı TürüMasaüstü
Usb KabloVar
USBVar
Wi-FiVar
Yazıcı TipiÇok Fonksiyonlu
tarih: 20/12/2019
1 yorum
Gold max İNŞ..: Yazıcı çok iyi aynından vardı zaten saygılar

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz:Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: